Projekty i konkursy

Drodzy Rodzice,

w tej zakładce będziemy umieszczać ogłoszenia dotyczące projektów i konkursów dla dzieci.

WARSZTATY ,,MAJSTERKOWO" - CASTORAMA

W dniu 16 czerwca 2023r. dzieci z grupy 3 wzięły udział w warsztatach pt. ,,MAJSTERKOWO"  zorganizowanych przez CASTORAMA.

Mają one na celu naukę poprzez doświadczanie, rozbudzanie kreatywności oraz rozwijanie zdolności manualnych. Warsztaty prowadzone są różnych blokach tematycznych np. środowisko, energia, drewno.

Wszelkie informacje na stronie internetowej: www.castorama.pl/informacje/majsterkowo.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY FIRMIE CASTORAMA ZA FANTASTYCZNE WARSZTATY.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z przeprowadzonych zajęć.

Zachęcamy do wsparcia

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

"Najciekawsza maska karnawałowa"

Kacper Jakubczak

Michalina Tusz

Igor Mijas

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczne i piękne prace.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Jesień w fotografii przedszkolaka "

Pola Maciejewska

Ola Labuk

Jaś Perka

wyróżnienia:
OlgaTomczyk, Basia Gałęska, Maciek Dobrzyniak.
Wszystkimi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie.

Drodzy Rodzice

Grupa I (Biedronki) i grupa III (Żabki) w roku szkolnym 2022/2023 biorą udział w Projekcie edukacyjnnym „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa.

Wspólnie z dziećmi wybraliśmy grupowego Misia, któremu nadaliśmy imię i będzie on podróżował po domach, po to by wysłuchać bajek i poznać wszystkie dzieci z naszej grupy.

Miś będzie wędrował od domu do domu przedszkolaków z karteczką dzienniczka „pod pachą”. Zadaniem dziecka jest zaopiekować się misiem, a zadaniem rodzica jest poczytanie misiowi na dobranoc. Łatwe, prawda? Zapewne co wieczór jest to rytuał obecny w Waszym życiu, tym razem towarzyszyć Wam będzie pluszowy Gość. Prosimy Was, aby w dzienniczku zostawić misiowi pamiątkę. Uzupełnijcie wspólnie z dzieckiem kartę książki. Myślimy, że będzie to dla Was wspaniała zabawa . Pluszaka i kartę przynieście do przedszkola zgodnie z uzgodnieniami z Waszą Panią.

Przygotowaliśmy jeszcze dla Państwa małą biblioteczkę w holu naszego przedszkola, z której możecie Państwo skorzystać i wypożyczyć do domu wybraną książkę. Kolejność wędrówki Misia ustala nauczyciel.

Bardzo prosimy również o podpisanie zgód na udział w projekcie Państwa pociech oraz zgody na publikację wierunku na stronie www.mac.pl. Zgody będą dostępne przy odbiorze dzieci.

Pozdrawiamy serdecznie
Katarzyna Marciniak
Kinga Szwarcewicz

Szanowni Rodzice

Zakończyliśmy już zbiórkę kasztanów. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 353kg( 353zł). Wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na doposażenie przedszkola. Bardzo wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w zbiórce.

Pozdrawiamy serdecznie

Wyniki konkursu plastycznego "Najciekawsza dynia"

Jakub
Szymon Kacprzak
Michalina
Tusz
Nikodem Andrzejczak

Julek Kurzawski
Lena Arendt
Małgosia Stachurska

Ala Dolna
OLa Labuk
Jaś Perka

Gratulujemy!!!
Wszystkim dzieciom i Rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie,wszystkie dynie były  przepiękne i każda była wyjątkowa.

Dziękujemy.

OGŁASZAMY WIELKĄ ZBIÓRKĘ ZBIERANIA KASZTANÓW

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z Rodzinami do włączenia się do akcji zbierania kasztanów. Mamy za zadanie zebrać 200kg kasztanów. Liczymy,że z Państwa pomocą uda nam się to osiągnąć . Kasztany zbieramy do 24.10.2022r. Pieniądze które otrzymamy za sprzedaż kasztanów zostaną przekazane na doposażenie przedszkola.

Zapraszamy!

Zaraszamy wszystkie dzieci i Rodziców do udziału w konkursie "Najciekawsza dynia" . Przedmiotem konkursu jest wykonanie prac przestrzennych z dyni, do ozdabiania dyni można wykorzystać różne elementy dekoracyjne (liczymy na Państwa kreatywność). Dynię prosimy dostarczyć do dnia 14.10.2022 do grupy 3. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 19.10.2022 na balu jesieni.

Serdecznie zapraszam,

Kinga Szwarcewicz.