Grupa 3 Żabki

Witamy w zakładce grupy 3

Będziemy tu zamieszczać wszelkie sprawy dotyczące naszej grupy.

Zapraszamy do kontaktu z wychowawcami:

Ewa Michałowska

e.michalowska@pm44.elodz.edu.pl

Kinga Szwarcewicz

k.szwarcewicz@pm44.elodz.edu.pl

Szanowni Rodzice

W czwartek 21 marca wychodzimy do Szkoły Podstawowej nr 24 na SPORTOWE POWITANIE WIOSNY.

Obwiązuje wygodny strój w którym dzieci będą brały udział w zawodach i zabawach ruchowych (nie zmieniają stroju)

Natomiast w piątek 22.marca idziemy do Szkoły Podstawowej nr 54 na zajęcia RUGBY TAG

Wtedy obowiązuje sportowy strój w który dzieci się przebiorą

Na obydwa zajęcia wychodzimy po śniadaniu, które będzie o zwykłej porze

Jednocześnie prosimy o przynoszenie DUŻYCH PACZEK CHUSTECZEK, które dzieci zużywają w zawrotnym tempie, ponieważ niektóre mają niekończący się katar

Drodzy Rodzice

W piątek 23 lutego planowane jest wyjście do Szkoły Podstawowej nr 24 na zajęcia PIERWSZEJ POMOCY

Wychodzimy o godz. 8.00, śniadanie będzie przesunięte na  godzinę 7.30, dzieci które zdecydują się zjeść śniadanie w domu prosimy przyprowadzić na godzinę 8.00

Uwaga Rodzice

07.02 w środę wychodzimy do Szkoły Podstawowej nr 24 na zajęcia edukacyjne

Wyjście zaplanowane na godz 10.00 powrót ok 12.00

Drodzy Rodzice

Ponieważ zapowiadają się prognozy sprzyjające zabawom na śniegu, prosimy o odpowiedni strój dla dzieci.

Nieprzemakalne spodnie, bluzy lub swetry, rękawiczki, szaliki itd.

Żabki zapraszają

BABCIE I DZIADKÓW

Na uroczystość z okazji Ich Święta w dniu 23 stycznia o godz 10.00

Rodziców prosimy, aby dzieci były ubrane w stroje z uroczystości choinkowej, ponieważ będą wykonywały taniec z tej uroczystości. Dziękujemy

Zebranie

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na zebranie podsumowujące diagnozę poziomu gotowości szkolnej, które odbędzie się 10.01.2024r o godzinie 17.00. Zebranie dotyczy rodziców dzieci 6-letnich.

Link do grupy Rodziców

Szanowni Rodzice

Na zbliżającą się Uroczystość Choinkową prosimy o zapewnienie dzieciom następujących strojów:

dziewczynki "Aniołki" - odpowiedni biały strój, białe rajstopy oraz białe skarpetki (ponieważ dziewczynki będą tańczyły boso)

chlopcy "Diabełki"- czarny strój (mogą być czarne koszulki i czarne getry) rogi i widełki zapewniamy w przedszkolu

Prosimy, by w piątek 25 listopada, dzieci przyniosły swojego ulubionego misia

Przypominamy o stroju galowym, który obowiązuje w piątek.

Drodzy Rodzice

Bardzo prosimy o wsparcie w zbieraniu szyszek, które będą nam potrzebne na zajęcia plastyczne. Szyszki zbieramy do 17.11.2023r

Uwaga Rodzice

Nadal nie wszystkie dzieci posiadają strój gimnastyczny, prosimy o zapewnienie odpowiedniego stroju w podpisanym worku.

Prosimy także o przynoszenie chusteczk, ponieważ kończą nam się zapasy. Dziękujemy

Szanowni Państwo

Dnia 15.09.2023r obchodzimy w przedszkolu Międzynarodowy dzień kropki. Bardzo prosimy ,aby tego dnia dzieci były ubrane w jakiś akcent związany z kropką (skarpetki, bluzka, spodenki).

Drodzy Rodzice

Dnia 18.09.2023r wychodzimy z dziećmi do Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Zgierskiej w celu przybliżenia dzieciom zawodu strażaka oraz poznania zasad bezpieczeństwa.